Výzva na šetrenie pitnej vody

Vážení občania! Bratislavská vodárenská spoločnosť upozorňuje, že v súvislosti so zaznamenaním extrémne zvýšenými odbermi pitnej vody v našej obci počas víkendu a zároveň na základe predpovedi teplých slnečných dní na nasledujúce obdobie je potrebné v maximálnej možnej miere obmedziť plytvanie pitnou vodou. Aby sme spoločne zabránili v nasledujúcom období poklesu tlakových pomerov v rozvodnej sieti a prípadnému núdzovému zásobovaniu obce pitnou vodou z cisterien, žiadame občanov, aby šetrili pitnú vodu a nepoužívali ju na napúšťanie bazénov, polievanie trávnikov a záhrad, umývanie vozidiel, atď. s platnosťou od 09.06.2022 do 06.07.2022. Rešpektovaním tejto výzvy pomáhate šetriť vzácne zdroje pitnej vody.