Verejná voda - nevhodná na konzumáciu

Bratislavská vodárenská spoločnosť a.s. upozorňuje občanov, že vo verejnom vodovode v obci Cerová sa nachádzajú nadlimitné hodnoty „flouranténu“. Z tohto dôvodu upozorňujeme až do odvolania, že voda nie je vhodná na pitie a varenie. Môže sa však používať na hygienu. Na základe týchto skutočností bude v obci dodávaná pitná voda vo forme cisterien a to od dnes od 15:30 hod do 22:00 hod v hodinových intervaloch na troch odberných miestach pri obecnom úrade, na jarku v Podháji a na Lieskovom pri zvonici. V nasledujúcich dňoch bude cisterna s pitnou vodou pristavená na odberných miestach v hodinových inervaloch od 7:00 do 22:00 hod. Ešte raz upozorňujeme občanov, že voda z verejného vodovodu nie je vhodná na pitie a varenie, toto upozornenie platí do odvolania alebo zmeny. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.