Voľby do NR SR 2020

Právo voliť:

Právo voliť do Národnej rady Slovenskej republiky má občan Slovenskej republiky, ktorý najneskôr v deň konania volieb dovŕši 18 rokov veku. Prekážkou práva voliť je zákonom ustanovené obmedzenie osobnej slobody z dôvodov ochrany verejného zdravia.

Spôsob voľby:

Volič môže voliť na území Slovenskej republiky

Volič môže voliť mimo územia Slovenskej republiky poštou, ak

Občania s trvalým pobytom v obci Cerová môžu požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu listinnou formou na adrese Obec Cerová, Cerová č. 104, 906 33  Cerová alebo elektronicky na e-mailovej adrese cerova@obeccerova.sk.

Občania s trvalým pobytom v obci Cerová, ktorí sa v čase volieb budú zdržiavať v cudzine, môžu požiadať o voľbu poštou. Žiadosť o voľbu poštu môžu podať  listinnou formou na adrese Obec Cerová, Cerová č. 104, 906 33  Cerová  alebo elektronicky na e-mailovej adrese cerova@obeccerova.sk.

Bližšie informácie o práve voliť, práve byť volený a ďalšie informácie – Informácia pre voliča

Kontaktná osoba : Mgr. Mária Sukupčáková, kontakt: 034/6589218

E-mailová adresa určená na doručovanie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie: cerova@obeccerova.sk

Zoznam volieb: